Düğünü Esnasında Yangın Çıkan İtfaiye Eri, Seremoniyi Bırakıp Olay Yerine Gitti

DÜĞÜNÜ ESNASINDA YANGIN ÇIKAN İTFAİYE ERİ, SEREMONİYİ BIRAKIP OLAY YERİNE GİTTİ

Amerika'da düğününü çalıştığı yerde yapan itfaiye eri, seremoni esnasında yangın çıkınca düğünü bırakıp olay yerine yardıma koştu. İtfaiye eri yangın söndükten düğününe döndü ve çiftin nikahları kıyıldı.

Tarih : 01 Ekim 2018, 14:10
Puan Ver : Düğünü Esnasında Yangın Çıkan İtfaiye Eri, Seremoniyi Bırakıp Olay Yerine Gitti(9/10)5

Amerika'da 1 Eylül tarihinde düğününü iş yerinde yapan itfaiye eri Jeremy Bourasa ve eşi Krista Boland'ın düğün seremonisi esnasında, yakın bir bölgede büyük bir yangın çıkınca itfaiye eri Jeremy düğünü bıraktı ve yardıma koştu. Yangının kontrol altına alınmasından sonra tekrar düğününe dönen Jeremy, Krista ile nikahlarını kıydı ve dünyaevine girdi.

DÜĞÜN İÇİN UYGUN MEKAN BULAMADILAR

İtfaiye eri Jeremy Bourasa ve bel yıllık nişanlısı olan ana sınıfı öğretmeni Krista Boland, düğünleri için bir salonla anlaştı ama düğün salonu seremoniye 5 gün kala rezervasyonu iptal etti. Bunun üzerine düğün için başka bir mekan aramaya başlayan çift, yaklaşan tarihte uygun bir mekan bulamayınca düğünlerini itfaiye eri Jeremy'nin iş yerinde gerçekleşmesine karar vedi.

FAZLADAN ADAMA İHTİYAÇ OLUNCA KOLLARINI SIVADI

Düğün günü seremoni gerçekleşirken itfaiye binasında yangın alarmı çalmaya başladı. İlk başta çift tarafından önemsenmeyen olaya diğer itfaiyeciler müdahale etmeye gitti. Daha fazla adama ihtiyaç olduğu öğrenilince, itfaiye eri Jeremy düğününü bıraktı ve olay yerine gidip arkadaşlarına katıldı.

Yangını iş arkadaşlarıyla kontrol altına alan Jeremy, düğünü için tekrar iş yerine döndü ve Krista ile nikahını kıydı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Düğünü  Esnasında  Yangın  Çıkan  İtfaiye  Eri  Seremoniyi  Bırakıp  Olay  Yerine  Gitti  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER