Kim Kardashian'ın Eşi Kanye West Adını 'Ye' Olarak Değiştirdi

KİM KARDASHİAN'IN EŞİ KANYE WEST ADINI 'YE' OLARAK DEĞİŞTİRDİ

Ünlü şov yıldızı Kim Kardashian'ın 2014 yılında dünya evine girdiği eşi ünlü şarkıcı Kanye West, adını 'Ye' olarak değiştirdi.

Tarih : 02 Ekim 2018, 12:30
Puan Ver : Kim Kardashian'ın Eşi Kanye West Adını 'ye' Olarak Değiştirdi(8/10)4

Kim Kardashian'ın eşi 41 yaşındaki Kanye West, Cumartesi gecesi yazdığı Twitter mesajında "Resmi olarak Kanye West olarak bilinen ben artık Ye'yim" diyerek adını değiştirdiğini duyurdu.

KANYE WEST ADINI 'YE' İLE DEĞİŞTİRDİ

Bir süredir 'Ye' lakabıyla anılanşarkıcı adını değiştirdi. Yeni albümünü çıkardığı Haziran'dan beri bu isimle anılmaya başlanan West, değişikliği yeni albümü Yandhi'yi tanıtacağı televizyon programından önce duyurdu.

"YE, İNCİL'DE EN SIK GEÇEN KELİME"

Kanye West daha önce Ye isminin kendisi için dini açıdan önemi olduğunu söylemişti. West, "Ye, bence İncil'de en sık geçen kelime. Ye, sen demek. Ben siz'im. Ben biz'im. Yani biziz. Ye iyinin, kötünün, kafa karışıklığının her şeyin yansıması. Albüm de daha çok bizim yansımamız" demişti.

BİRÇOK RAPÇİ ADINI DEĞİŞTİRMİŞTİ

Daha önce bir dizi rap şarkıcısı adını değiştirmişti. Puff Daddy, P. Diddy ya da Diddy adıyla bilinen Sean Combs 48'nci doğum gününde "Çok önemli bir haberim var. Ben artık eski ben değilim" diyerek adını 'Love' ya da 'Brother Love' olarak değiştirdiğini açıklamıştı. "Jay Z" de adının yazılışını 'JAY-Z' olarak değiştirmişti.

Kim Kardashian ve Kanye West, 2014 yılında dünya evin girmişti. Çiftin 3 tane çocukları var.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Kim  Kardashian  In  Eşi  Kanye  West  Adını    Ye    Olarak  
Değiştirdi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER