6 Buçuk Yıllık Eşinden Boşanan Demet Akalın: İnsanlar Benim Yanımda Olmalı

6 BUÇUK YILLIK EŞİNDEN BOŞANAN DEMET AKALIN: İNSANLAR BENİM YANIMDA OLMALI

6 buçuk yıllık evliliğini bitiren Demet Akalın, geçtiğimiz gün görüntülendiği alışveriş merkezinde zor zamanında yanında olan sanatçı dostlarına teşekkür ederek "İnsanlar yanımda olmalı" dedi.

Tarih : 05 Ekim 2018, 08:20
Puan Ver : 6 Buçuk Yıllık Eşinden Boşanan Demet Akalın: İnsanlar Benim Yanımda Olmalı(9/10)5

Milliyet'in haberine göre, Demet Akalın, altı yıllık eşi Okan Kurt'tan boşandıktan sonra ilk kez konuştu. Sanatçı dostlarının boşanma aşamasında kendisine destek olduklarını söyleyen Akalın, "İnsanlar yanımda olmalı" dedi.

"SILA'YA ZAMANINDA SALLAMIŞTIM"

Yanında duran arkadaşlarına teşekkür eden şarkıcı, "Gülben Ergen, Sezen Aksu, Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses sürekli aradılar. Sıla'ya zamanında sallamıştım ama ilk arayan kişilerden biriydi. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

"İNSANLAR YANIMDA OLMALI"

Yakın çevresinin desteğini isteyen Akalın, "Evime haciz gelen ve boşanan benim. İnsanlar yanımda olmalı. Ben iyi olursam, kızım da iyi olur" diye konuştu.

OKAN'IN BAŞ HARFİNİN OLDUĞU PLAKALI ARACINI SATIYOR

Şarkıcı, kendisinin, Kurt'un ve kızının baş harflerinden oluşan 'DOH' plakalı otomobilinisatacağını da sözlerine ekledi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kendi alın teriyle çalışarak aldığı lüks villasına eski eşi Okan Kurt'un aile borçlarından dolayı eylül ayında haciz geldi. Haciz işlemleri esnasında kızı Hira'nın etkilendiğini ve üzüldüğünü gören Akalın, 6,5 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 6  Buçuk  Yıllık  Eşinden  Boşanan  Demet  Akalın  İnsanlar  Benim  Yanımda  Olmalı  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER