Hakan Sabancı Askerlik Öncesi Saçlarını Kestirdi

HAKAN SABANCI ASKERLİK ÖNCESİ SAÇLARINI KESTİRDİ

Son dönemde çapkınlık haberleriyle gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, askerlik öncesi saçlarını kestirdiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Tarih : 06 Ekim 2018, 00:40
Puan Ver : Hakan Sabancı Askerlik Öncesi Saçlarını Kestirdi(7/10)3

Çapkınlık haberleriyle gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, askerlik öncesi saçlarını kestirdiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"SABANCI'NIN ASKER ARKADAŞI OLMAK VARDI"

Hakan Sabancı, sosyal medya hesabından paylaştığı videoya "O şimdi asker" notunu ekledi. Sabancı'nın videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Şimdi gidip Hakan Sabancı'nın asker arkadaşı olmak vardı." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "21 gün askerlik yapıp bu kadar şov yapmak hiç hoş değil." yorumunu yaptı.

"KIZLARIN TRİBİNE GELEMİYORUM"

Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde "Kızların tribine gelemiyorum" tribine gelemiyorum açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Sabancı, "İlişkilerimde yalandan hiç hoşlanmam. Kızlarda bir trip atma eğilimi var. Buna hiç gelemiyorum. Konuşularak çözülemeyecek hiçbir konu yok bence. Güler yüzlü, samimi ve esprili kızlardan hoşlanırım."ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Hakan  Sabancı  Askerlik  Öncesi  Saçlarını  Kestirdi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER