İstanbul 3. Havalimanında THY Yolcuları Kuyruk Beklemeden Check-in İşlemlerini Yapabilecek

İSTANBUL 3. HAVALİMANINDA THY YOLCULARI KUYRUK BEKLEMEDEN CHECK-İN İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK

Türk Hava Yolları, 29 Ekimde açılacak olan İstanbul 3. Havalimanında yolcularına yeni hizmetler sunacak. 102 adet self chek-in kiosk ve 35 adet bagaj verme ünitesi ile yolcular kuyruk beklemeden check-in işlemlerini yapabilecek ve bagajlarını verebilecek.

Tarih : 06 Ekim 2018, 17:20
Puan Ver : İstanbul 3. Havalimanında Thy Yolcuları Kuyruk Beklemeden Check-İn İşlemlerini Yapabilecek(10/10)6

Türk Hava Yolları (THY), 29 Ekim'de açılacak olan İstanbul 3. Havalimanında yolcularına yeni hizmetler sunacak. 102 adet self chek-in kiosk ve 35 adet bagaj verme ünitesi ile yolcular kuyruk beklemeden check-in işlemlerini yapabilecek ve bagajlarını verebilecek.

THY GENEL MÜDÜRÜ AÇIKLADI

Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, "İstanbul Yeni Havalimanına yeni yüzümüz ile gidiyoruz. Yerli imal edilen 102 adet self chek-in kiosk ve 35 adet bagaj verme ünitesi ile yolcularımızın kuyruk beklemeden check-in işlemlerini yapmaları ve bagajlarını verme imkanı sağlayacağız. Yeni Havalimanı, yeni THY" dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: İstanbul  3  Havalimanında  Thy  Yolcuları  Kuyruk  Beklemeden  Check-İn  İşlemlerini  Yapabilecek    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER