İrlandalı Sapığın Cinsel İstismarına Uğrayan İki Haftalık Bebek, Yaşam Mücadelesi Veriyor

İRLANDALI SAPIĞIN CİNSEL İSTİSMARINA UĞRAYAN İKİ HAFTALIK BEBEK, YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

İrlanda'da yaşayan 25 yaşındaki sapık, iki haftalık bebeğe cinsel istismarda bulundu. Yoğun bakıma kaldırılan bebek, yaşam mücadelesi veriyor.

Tarih : 07 Ekim 2018, 00:20
Puan Ver : İrlandalı Sapığın Cinsel İstismarına Uğrayan İki Haftalık Bebek, Yaşam Mücadelesi Veriyor(10/10)6

İrlanda'da yaşayan 25 yaşındaki adam, iki haftalık bebeğe cinsel istismarda bulundu. Yoğun bakıma kaldırılan bebeğin durumu ciddiyetini koruyor. Polis yetkilileri, 25 yaşındaki sapığın gözaltına alındığı ve 10 Ekim'de hakim karşısına çıkana kadar polis merkezinde tutulacağını açıkladı.

CİNSEL İSTİSMARA UĞRAYAN BEBEK, YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

İrlanda'da yaşayan 25 yaşındaki sapığın cinsel istismarına uğrayan iki haftalık bebek, hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan bebeğin sağlık durumu ile ilgili henüz açıklama yapılmadı. Olayla ilgili yapılan soruşturmada ise 25 yaşındaki sapığın ismi, güvenlik nedeni ile açıklanmadı.

SAPIK, MAHKEMEYE ÇIKANA KADAR, POLİS MERKEZİNDE TUTULACAK

Polis yetkilileri, küçük kızın tecavüze uğradığı ve vücudunda ağır yaraların oluşması olayı ile ilgili 25 yaşındaki sapığın gözaltına alındığını ve 10 Ekim tarihinde mahkemeye çıkacak olan sapığın polis merkezinde gözaltında tutulacağını açıkladı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: İrlandalı  Sapığın  Cinsel  İstismarına  Uğrayan  İki  Haftalık  Bebek  Yaşam  Mücadelesi  Veriyor  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER