Stilist Kemal Doğulu'dan Çok Konuşulacak Açıklama: Erkek Adam Kaşını Almaz

STİLİST KEMAL DOĞULU'DAN ÇOK KONUŞULACAK AÇIKLAMA: ERKEK ADAM KAŞINI ALMAZ

Ünlülerin stilisti Kemal Doğulu, bir alışveriş merkezinde sevenleriyle buluştu. Doğulu yaptığı açıklamada, "Erkek adam kaşını almaz." diyerek birçok ünlü isime gönderme yaptı.

Tarih : 08 Ekim 2018, 00:20
Puan Ver : Stilist Kemal Doğulu'dan Çok Konuşulacak Açıklama: Erkek Adam Kaşını Almaz(10/10)6

Ünlülerin stilisti Kemal Doğulu yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Özellikle gençlere vücutlarını tanımaları gerektiğini söyleyen Kemal Doğulu, ""Erkek adam kaşını almaz bana göre. Makyaj yapmaz. Yüzüne de nemlendirici sürmez." ifadelerini kullandı.

"ALEYNA'NIN HASTASIYIM"

Doğulu, son dönemin yıldızı Aleyna Tilki'yi çok sevdiğini belirterek, "Aleyna'nın hastasıyım" dedi. "Tarzını nasıl buluyorsunuz" sorusuna ise "Aleyna bana gelsin. Rahat bırakın şu kızı" açıklamasında bulundu.

"HADİSE ÇOK FARKLI"

Doğulu, cesur kıyafetleriyle çok konuşulan Hadise için, "Hadise farklı. Kendini o kostümler içinde iyi hissediyor demek ki... Bence sahne için güzel giyiniyor. Beğeniyorum sahne kostümlerini" dedi.

"EN İYİ GİYİNEN GÜLŞEN"

Sahne sanatçıları içinde en beğendiği ismi de açıklayan Doğulu, "Kimse kusura bakmasın en beğendiğim, en iyi giyinen Gülşen... Çok güzel giyiniyor" diye konuştu.

NESLİHAN ATAGÜL'E BEKEK GÖNDERMESİ

Erkek sanatçılardan ise "Kardeşim Kadir Doğulu'nun tarzını çok beğeniyorum. Ayrıca bir an önce amca olmak istiyorum." diyerek kardeşi Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül'e gönderme yaptı.

"ERKEK ADAM KAŞ ALDIRMAZ, MAKYAJ YAPMAZ"

Çarpıcı açıklamalarına devam eden Doğulu, "Erkek adam kaşını almaz bana göre. Makyaj yapmaz. Yüzüne de nemlendirici sürmez" sözleriyle büyük alkış aldı. Asıl mesleğinin kuaförlük olduğunu dile getiren Kemal Doğulu, "Zaman içinde kendimi buralarda buldum. Bu sezon ekranlarda olmayacağım. Belki önümüzdeki sezon olabilir. Televizyon beni çok yordu" dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Stilist  Kemal  Doğulu  Dan  Çok  Konuşulacak  Açıklama  Erkek  Adam  Kaşını  Almaz  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER