Askere Giden Ünlü Oyuncu Berk Atan Saç Tıraşı Oldu

ASKERE GİDEN ÜNLÜ OYUNCU BERK ATAN SAÇ TIRAŞI OLDU

Ünlü oyuncu Berk Atan, 21 günlük zorunlu askerlik görevini tamamlamak için hazırlıklara başladı. Asker tıraşı olan Atan, tıraş sonrası fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Tarih : 09 Ekim 2018, 00:10
Puan Ver : Askere Giden Ünlü Oyuncu Berk Atan Saç Tıraşı Oldu(5/10)1

Güneş'in Kızları dizisiyle adını duyuran ünlü oyuncu Berk Atan, 21 günlük vatani görevini tamamlamak için yola çıkmadan önce asker tıraşı oldu.

"BÜTÜN YAKIŞIKLILIK GİTMİŞ"

Bedelli askerlikten faydalanan oyuncu Berk Atan, 21 günlük zorunlu görevini tamamlamak için hazırlıklara başladı. Instagram hesabının hikaye bölümden paylaşım yapan Berk Atan, "26 Ekim'de görüşürüz" notunu ekledi. Tıraşlı haliyle bazı takipçilerini hayal kırıklığına uğratan Atan'ın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Bir tıraş insanı bu kadar mı değiştirir." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Meğer bütün yakışıklılığı saç ve sakaldaymış kesince hepsi gitmiş." yorumunu yaptı.

BERKA ATAN KİMDİR?

Türk Manken, Model ve Oyuncu Berk Atan, 26 Ekim 1991 yılında doğdu. Aslen İzmir'li olan genç oyuncu 2012 Best Model of Turkey birincisi. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. 2011 Best Model of Turkey'de "Gelecek Vaat Eden"; 2012 Best Model of Turkey'de ise birinci seçildi. Herşey Yolunda Merkez dizisindeki Selçuk Demircioğlu karakteri ile oyunculuğa adım attı. Daha sonra Altındağlı dizisinde Pamir karakterini canlandıran Atan, en son Güneşin Kızları dizisinde Savaş Mertolğu rolünde oynamıştır.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Askere  Giden  Ünlü  Oyuncu  Berk  Atan  Saç  Tıraşı  Oldu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER