Beşiktaş'ın eski yengesi futbol oynadığı anlar ile yürek hoplattı!

BEŞİKTAŞ'IN ESKİ YENGESİ FUTBOL OYNADIĞI ANLAR İLE YÜREK HOPLATTI!

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, futbol oynadığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Karleusa'nın bir takipçisi paylaşıma, "Yenge gel Beşiktaş'ta oyna golcü arıyoruz." yorumunu yaptı.

Tarih : 10 Ekim 2018, 00:10
Puan Ver : Beşiktaş'ın Eski Yengesi Futbol Oynadığı Anlar İle Yürek Hoplattı!(8/10)4

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, top oynadığı anlarla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

"YENGE BEŞİKTAŞ'A GEL GOLCÜ LAZIM"

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla gündem düşmeyen Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, top oynadığı anlardaki videosuyla çok konuşuldu. Karleusa'nın videosuna yorum ve beğeni yağdı. Karleusa'nın bir takipçisi paylaşıma, "Golcü özelliği çok yüksek. Her vurduğu gol oluyor." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Yenge gel Beşiktaş'ta oyna golcü arıyoruz." yorumunu yaptı.

JELENA KARLEUSA KİMDİR?

Eski Beşiktaşlı futbolcu Tosic'in eşi olan Jelena Karleusa Gazeteci anne ve polis bir babanın kızı olarak 17 Ağustos 1978 tarihinde Yugoslavya'da dünyaya geldi. Fanatik bir Tarkan hayranı olan Sırp şarkıcının, konserlerinde Şımarık ("Zene Vole Dijamante") ve Şıkıdım ("Jelena, Jelena") şarkılarını seslendirdiği biliniyor.

Jelena Karleusa sırasıyla Ogledalce (1995), Zenite Se Momci (1996), Vestice, Vile (1997), Jelena (1998), Gili, Gili (1999), Za Svoje Godine (2001), Samo Za Tvoje Oci (2002), Magija (2005), JK Revolution (2008), The Diamond Collection (2009), Diva (2012) adlı albümlerini çıkartmıştır. 2008 yılında Tosic ile evlenen Jelena Karleusa'nın Atina ve Nika adında iki kızı bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Beşiktaş  In  Eski  Yengesi  Futbol  Oynadığı  Anlar  İle  Yürek  Hoplattı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER