Serdar'dan eşinin yürek hoplatan pozlarına şaşırtan açıklama!

SERDAR'DAN EŞİNİN YÜREK HOPLATAN POZLARINA ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA!

İrlandalı model eşi Chloe Loughnan ile yürüyüşte görüntülenen Serdar Ortaç, eşinin Instagram'daki cesur pozları için "Türk kültürünü kabullendi. Limitli yaşıyor ve ölçülü giyiniyor" dedi.

Tarih : 10 Ekim 2018, 08:50
Puan Ver : Serdar'dan Eşinin Yürek Hoplatan Pozlarına Şaşırtan Açıklama!(6/10)2

Posta'nın haberine göre, Serdar Ortaç'ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan geçen hafta İtalya gezisi sırasında Instagram'dan cesur fotoğraflar paylaşmış, bazı takipçilerinin sözlü tacizine uğramıştı. İstanbul'a dönen Chloe önceki gün eşi ile Bebek'teydi. Yürüyüşe çıkan çift objektifleri görünce mola verdi. Eşinin cesur pozları hakkında konuşan Ortaç, "Türk kültürünü kabullendi. Limitli yaşıyor, ölçülü giyiniyor." dedi.

"TÜRK KÜLTÜRÜNÜ KABULLENDİ, ÖLÇÜLÜ GİYİNİYOR"

Eşinin Instagram hesabındaki cesur fotoğrafları hakkında konuşan şarkıcı Serdar Ortaç, "Genç kadın işte, güzel fotoğraflarını paylaşıyor. Denize pijamayla mı girsin? Chloe'nin Türkiye'ye alışması uzun sürdü. Ama Türk kültürünü kabullendi. Limitli yaşıyor, ölçülü giyiniyor. Kimseyi rencide etmemek için her şeyine büyük dikkat ediyor. Bir de dikkat etmese! Kimsenin hayatına, giyimine karışmamak lazım." dedi.

"FOTOĞRAFLARI SERDAR'A GÖSTERİYORUM SORUN ETMİYOR"

Paylaştığı fotoğrafları eşine danıştığını söyleyen Chloe ise, "O fotoğrafları önce Serdar'a gösteriyorum. Hiç sorun etmiyor. Hem neyi kıskanacak ki? Plaja gidiyorum, haliyle bikini giyiyorum. Aynı zamanda işim bu, unutmayın ben modelim" şeklinde konuştu.

İşte Serdar'ın kendisinden 22 yaş büyük eşinin cesur fotoğrafları...

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Serdar  Dan  Eşinin  Yürek  Hoplatan  Pozlarına  Şaşırtan  Açıklama    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER