Medel, Şili Milli Takım Kadrosunu Vidal ile Birlikte Belirlediği İddialarını, Biz Kabadayı Değiliz Sözleriyle Yalanladı

MEDEL, ŞİLİ MİLLİ TAKIM KADROSUNU VİDAL İLE BİRLİKTE BELİRLEDİĞİ İDDİALARINI, BİZ KABADAYI DEĞİLİZ SÖZLERİYLE YALANLADI

Şili Milli Takımı kadrosunun oluşturulmasında Beşiktaşlı Gary Medel ile Bayern Münih forması giyen Arturo Vidal'in etkisinin olduğu iddia edildi. Medel ise bu iddiaları, "Biz kabadayı değiliz" diyerek yalanladı.

Tarih : 10 Ekim 2018, 18:30
Puan Ver : Medel, Şili Milli Takım Kadrosunu Vidal İle Birlikte Belirlediği İddialarını, Biz Kabadayı Değiliz Sözleriyle Yalanladı(7/10)3

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gary Medel ülkesinde şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Milli arada Amerika'ya giderek Şili Milli Takımına katılan deneyimli oyuncunun, kadronun belirlenmesinde etkisi olduğu iddia edildi.

BRAVO VE DİAZ İDDİASI

Gary Medel'in kendisini gibi milli takımın tecrübeli bir diğer isimi Arturo Vidal ile birlikte oyuncu seçiminde belirleyici olduğundan bahsedildi. 12 Ekim'de ABD'de Peru ile karşılaşacak Şili'nin aday kadrosuna Marcelo Diaz ve Claudio Bravo gibi isimler davet edilmedi.

"MEDEL OYUNCU SEÇMEKLE SUÇLANIYOR"

Şili'den geler haberler iki yıldız futbolcunun kadroda olmamasından dolayı Gary Medel'i işaret etti. Teknik direktör Reinaldo Rueda'nın seçimlerine müdahale olduğunu savundu. Gelişmeler ülkede "Gary Medel, Şili Milli Takımı'na oyuncu almak ve oyuncu çıkarmakla suçlanıyor" başlıklarıyla duyuruldu.

"BİZ KABADAYI DEĞİLİZ"

Gary Medel konuyla ilgili yaptığı açıklamada bu iddiaları reddederek "Ben teknik adamların tercihlerine her zaman saygı duymuşumdur. Milli takımda biz kimseyi veto etmiyoruz, kabadayı değiliz. Gazetecilerin ben ve Vidal'ın oyuncuları veto ettiğimizi söylemeleri can sıkıcı bir durum. Hiçbir zaman bir futbolcuya almayın gibi bir şey söylemedim" dedi.


 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Medel  Şili  Milli  Takım  Kadrosunu  Vidal  İle  Birlikte  Belirlediği  İddialarını  Biz  
Kabadayı  Değiliz  Sözleriyle  Yalanladı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER