Fenerbahçe'nin Genç Oyuncusu Ferdi Kadıoğlu'ndan Cocu Değerlendirmesi: Medyanın Saldırısı Altında

FENERBAHÇE'NİN GENÇ OYUNCUSU FERDİ KADIOĞLU'NDAN COCU DEĞERLENDİRMESİ: MEDYANIN SALDIRISI ALTINDA

Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu'nun ayrılık söylentileriyle lgili açıklamalar yaptı. Kadıoğlu, "Cocu medyanın saldırısı altında." dedi.

Tarih : 10 Ekim 2018, 19:20
Puan Ver : Fenerbahçe'nin Genç Oyuncusu Ferdi Kadıoğlu'ndan Cocu Değerlendirmesi: Medyanın Saldırısı Altında(5/10)1

Fenerbahçe'nin sezon başında NEC Nijmegen takımından transfer ettiği Ferdi Kadıoğlu, Hollanda basınına açıklamalar yaptı. Yeni takımında henüz forma şansı bulamayan futbolcuya, kendisini sarı-lacivertlilere transfer ettiren Phillip Cocu'nun son durumuyla ilgili düşünceleri soruldu.

"COCU'NUN AYRILMASINDAN KORKMUYORUM"

Deneyimli teknik adamın olası bir ayrılığı durumunda kendisinin kulüpteki konumuyla ilgili Ferdi "Cocu'nun olası bir ayrılığından korkmuyorum. Böyle bir durumda kulübede oturup, forma sırasının bana gelmesini bekleyeceğim. Sonrasına bakacağız" dedi.

"COCU MEDYANIN SALDIRISI ALTINDA"

Türkiye'de Phillip Cocu'nun gönderileceğine dair çıkanlar kendisine hatırlatılan Ferdi Kadıoğlu "Cocu biraz medyanın saldırısı altında. Eğer iyi sonuçlar alır puanları toplarsak bunlar daha az konuşulacak. Ancak Türkiye Hollanda'dan farklı bir ülke ve farklı bir kültür var" diye konuştu.

"HAYAT GÜZEL, İYİ VAKİT GEÇİRİYORUM"

Kendi durumuyla ilgili de açıklamalar yapan genç yıldız adayı şunları söyledi: "Hayat burada güzel. İyi vakit geçiriyorum. Ancak şu anda futbol oynamadan uzaktayım. Takım olarak iyi bir pozisyonda değiliz. Daha iyi olması gerekiyor".


 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Fenerbahçe  Nin  Genç  Oyuncusu  Ferdi  Kadıoğlu  Ndan  Cocu  Değerlendirmesi  Medyanın  Saldırısı  
Altında    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER