Yaşar İpek, Berkay'a Kafa Atan Arda'ya Küfrederek Sert Tepki Gösterdi

YAŞAR İPEK, BERKAY'A KAFA ATAN ARDA'YA KÜFREDEREK SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Ünlü şarkıcı Yarşar İpek, sosyal medya hesabından Berkay'ın burnunu kıran Arda Turan'a çok sert tepki göstererek küfür etti.

Tarih : 11 Ekim 2018, 00:10
Puan Ver : Yaşar İpek, Berkay'a Kafa Atan Arda'ya Küfrederek Sert Tepki Gösterdi(8/10)4

Bir eğlence mekanında ünlü futbolcu Arda Turan'ın popçu Berkay'a kafa atarak burnunu kırmasının ardından, Yaşar İpek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Arda Turan'a çok sert tepki gösterdi.

"NAMUSUN NAMUSUMDUR"

Instagram heasbından Berkay destek veren Yaşar İpek paylaşımına, "Kardeş bildiğim kim varsa namusu namusumdur namusuzluk edende karşısında beni bulur p... kurusu bunlar Beko'm" notunu ekledi.

YAŞAR İPEK- BERKAY

NE OLMUŞTU?

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, yaşanan olayı şu şekilde anlatmıştı: "Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı."

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Yaşar  İpek  Berkay  A  Kafa  Atan  Arda  Ya  Küfrederek  Sert  Tepki  
Gösterdi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER