Annelerini Sokak Ortasında Kanlar İçinde Bulan Çocuklar Sinir Krizi Geçirdi

ANNELERİNİ SOKAK ORTASINDA KANLAR İÇİNDE BULAN ÇOCUKLAR SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Tekirdağ'da 4 çocuk annesi bir kadın, boşanmak istediği eşi tarafından sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü. Olayı öğrenen çocuklar, annelerini sokak ortasında kanlar içinde görünce sinir krizleri geçirdi.

Tarih : 11 Ekim 2018, 11:00
Puan Ver : Annelerini Sokak Ortasında Kanlar İçinde Bulan Çocuklar Sinir Krizi Geçirdi(6/10)2

Tekirdağ'da 4 çocuk annesi bir kadın, boşanmak istediği eşi tarafından sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü. Olayı öğrenen çocuklar ise olay yerine gelerek annelerini sokak ortasında kanlar içinde görünce sinir krizleri geçirdi. Annesinin babası tarafından öldürdüğünü duyan en büyük kızının haykırışları yürek burktu.

4 ÇOCUK ANNESİ BOŞANMA AŞAMASINDAKİ KOCASIYLA SOKAKTA KARŞILAŞTI

Edinilen bilgiye göre olay bu sabah Tekirdağ'ın Saray ilçesi Ayaspaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 4 çocuk annesi 33 yaşındaki Şeyda A. boşanma aşamasında olan ve ayrı yaşadığı kocasıyla işe gittiği sırada sokak ortasında karşılaştı.

"KARIMI ÖLDÜRDÜM GELİN BENİ ALIN"

Tehdit ve saldırılara maruz kalan kadın ardından bıçaklanarak sokak ortasında kanlar içinde yerlere yığıldı. Kadını bıçaklayan Hakan A.'nın polisi arayarak, "ben karımı öldürdüm gelin beni alın" dedikten sonra olay yerinden kaçtığı öğrenildi. Polis ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışmalara başladı.

ANNELERİNİ SOKAK ORTASINDA KANLAR İÇİNDE GÖREN ÇOCUKLAR SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olayı öğrenen çocuklar ise olay yerine gelerek annelerini sokak ortasında kanlar içinde görünce sinir krizleri geçirdi. Annesinin babası tarafından öldürdüğünü duyan en büyük kızının haykırışları yürek burktu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Annelerini  Sokak  Ortasında  Kanlar  İçinde  Bulan  Çocuklar  Sinir  Krizi  Geçirdi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER