18 Aylık Firari Bebek, Balıkçılar Tarafından Okyanusta Bulundu

18 AYLIK FİRARİ BEBEK, BALIKÇILAR TARAFINDAN OKYANUSTA BULUNDU

Yeni Zelanda basınında yer alan habere göre, ailesiyle kaldığı kamp çadırının fermuarını açarak kaçan 18 aylık bebek, bir balıkçı tarafından okyanusta bulundu.

Tarih : 06 Kasım 2018, 15:20
Puan Ver : 18 Aylık Firari Bebek, Balıkçılar Tarafından Okyanusta Bulundu(6/10)2

Yeni Zelanda'da ailesiyle kaldığı kamp çadırından kaçan 18 aylık bebek okyanusta bulundu.

"İLK BAŞTA OYUNCAK BEBEK SANDIM"

Yeni Zelanda'nın Nzherald gazetesinin haberine göre, Kuzey Adası'nın Matata Sahili'nde ailesiyle kaldığı kamp çadırının fermuarını açarak kaçan 18 aylık bebek, bir balıkçı tarafından okyanusta bulundu.

Avlanmak için okyanusa açılan balıkçı Gus Hutt, "Denizde bir şey gördüğümü fark ettim. İlk başta oyuncak bebek sandım. Kollarından tuttum ama halen oyuncak olduğunu düşünüyordum. Ancak tuttuğum şey ağlamaya başladığında gerçek bebek olduğunu anladım. Çok şükür canlıydı ve kurtuldu" dedi.

"O ŞANSLI BİR BEBEK"

Hutt, bebeğin sabit hızla akıntıda hareket halinde olduğunu belirterek, "Eğer bir dakika daha geç kalsaydım onu göremeyebilirdim. O şanslı bir bebek. Demek ki bu dünyadan gitme zamanı gelmemiş" ifadelerini kullandı.

Bebeklerinin kurtulmasını mucize olarak nitelendiren ailenin, sahilde kamp yaptıkları belirtildi. Bebeğin çadırın fermuarını açarak çıktığı, ailenin durumu sonradan fark ettiği bildirildi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 18  Aylık  Firari  Bebek  Balıkçılar  Tarafından  Okyanusta  Bulundu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER