26 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesinin Öldüğünü Canlı Yayında Öğrendi

26 YILDIR ANNESİNİ ARAYAN GENÇ ADAM, ANNESİNİN ÖLDÜĞÜNÜ CANLI YAYINDA ÖĞRENDİ

26 yıldır ailesini arayan genç adam, ailesinin bulunmasının ardından kahroldu. Genç adamın annesinin öldüğü, babasının da hapiste olduğu ortaya çıktı.

Tarih : 11 Ekim 2018, 00:20
Puan Ver : 26 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesinin Öldüğünü Canlı Yayında Öğrendi(6/10)2

26 yıldır biyolojik ailesini arayan Kadir Yılmaz günlerce süren araştırma sonucunda anne ve babasını Esra Erol'da bulundu. Henüz 2 yaşındayken bedeninde sigara söndürülen genç, annesinin öldüğünü babasının ise hapiste olduğunu canlı yayında öğrendi.

"ANNEN SENİ YILLARCA ARAMIŞ"

Esra Erol, programda Kadir Yılmaz'a acı gerçekleri anlattı. Erol, "Annenin adı Mehtap değil Sevtap. Annen seni yıllarca aramış. 2008 yılında ise vefat etmiş. Sevtap hanım gazinolarda çalışmış ve sırf senin zarar görmemen için bakıcı tuttuğu aileye bırakmış." ifadelerini kullandı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Hayat ona hiç iyi davranmamış. Sen bu zamana kadar yalnızdın, ama artık kocaman bir ailen var. Biyolojik baban hayatta. Şu an hapiste ama artık yalnız değilsin" açıklamalarında bulunarak gözyaşlarına hakim olamadı.

ANNESİNİN FOTOĞRAFINI İLK KEZ GÖRDÜ

Annesinin fotoğrafını ilk defa Esra Erol'da gören genç adam, "Hiç görmedim bu şekilde görmek kısmet oldu" diyerek konuşmakta güçlük çekti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 26  Yıldır  Annesini  Arayan  Genç  Adam  Annesinin  Öldüğünü  Canlı  Yayında  Öğrendi  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER