5 koyun çalan hırsızlardan pes dedirten savunma: Et de mi yemeyelim!

5 KOYUN ÇALAN HIRSIZLARDAN PES DEDİRTEN SAVUNMA: ET DE Mİ YEMEYELİM!

Antalya'da çaldıkları 5 koyunu hafif ticari araçla taşıyan 5 hırsız, kovalamaca sonucu yakalandı. Gözaltına alınan hırsızlar, "Yol kenarında duruyorlardı, sünnet düğünü yapmak için aldık. Et de mi yemeyelim." diyerek kendilerini savundu

Tarih : 08 Kasım 2018, 17:40
Puan Ver : 5 Koyun Çalan Hırsızlardan Pes Dedirten Savunma: Et De Mi Yemeyelim!(6/10)2

Antalya'da çaldıkları 5 koyunu hafif ticari araçla taşıyan 5 hırsız, kovalamaca sonucu yakalandı. Gözaltına alınan hırsızlar, "Et de mi yemeyelim" diyerek kendilerini savundu.

Polisi alarma geçiren olay, saat 13.30 sırasında Muratpaşa ilçesi Doğuyaka Mahallesi 1195 Sokak'ta meydana geldi. Antalya polisi, içinde 3'ü kadın 5 kişinin bulunduğu ve durumundan şüphelendikleri 42 DKZ 87 plakalı hafif ticari aracı durdurmak istedi. Polisin 'dur' ihtarına uymayan şüpheliler, kent merkezine doğru kaçmaya başladı. Takibe geçen polis tüm kavşaklar ve güzergah üzerinde önlem aldı. Gazi Bulvarı üzerinden Yeşildere Mahallesi, Hal kavşağına kadar kovalanan araç kaçmayı sürdürdü.

ARACIN PLAKASI DA ÇALINTI ÇIKTI

Trafiği tehlikeye düşürecek şekilde ara sokaklara giren araç, Doğuyaka Mahallesi'nde girdiği bir çıkmaz sokakta durduruldu. Araçtan inen şüpheliler kaçmaya çalışırken motorize ve asayiş timleri tarafından yakalandı. Ticari aracın koltuk ve bagajında 5 koyun ele geçirildi. Takılı plakanın çalıntı olduğu belirlenirken, araçta başka plakalar olduğu görüldü.

"ET DE Mİ YEMEYELİM"

Aracı kullanan Zeki Şeviğ ve beraberindeki Tarık Şeviğ, Nurhayat Yiğit, Gülseren Şefik, Gülden Yiğit gözaltına alındı. İlk ifadeleri olay yerinde alınan şüpheliler, Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. İki erkek şüpheli, koyunları yol kenarında bulduklarını, sünnet düğünü yapmak için aldıklarını belirterek, "Et de mi yemeyelim" dedi.

Polis koyunların sahiplerini bulmaya çalışıyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 5  Koyun  Çalan  Hırsızlardan  Pes  Dedirten  Savunma  Et  De  Mi  Yemeyelim  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER