Amcanın ağır yükü! Mezarlığa kadar tabutu kimseye vermedi

AMCANIN AĞIR YÜKÜ! MEZARLIĞA KADAR TABUTU KİMSEYE VERMEDİ

Bursa'da kreşte yemek yedikten sonra uyurken solunumu durması sonucunda hayatını kaybeden 1 yaşındaki Melisa Tuana Memiş, amcasının kucağında götürüldüğü mezarlıkta gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tarih : 08 Kasım 2018, 19:40
Puan Ver : Amcanın Ağır Yükü! Mezarlığa Kadar Tabutu Kimseye Vermedi(6/10)2

Bursa'nın İnegöl ilçesinde kreşte yemek yedikten sonra uyurken solunumu durması sonucunda hayatını kaybeden 1 yaşındaki Melisa Tuana Memiş, gözyaşları içinde toprağa verildi.

"40 DAKİKADIR ÇOCUĞA HİÇ BAKILMAMIŞ"

Cenazede konuşan Melisa'nın babası İbrahim Memiş, "Sonuna kadar şikayetçiyiz. İhmal var. 40 dakika önce kalbi durduğunu söyledi doktor. 40 dakikadır çocuğa hiç bakılmamış. Konu kapatılamaz. Başka birinin de başına gelmesin. Başkaları da yanmasın. Zor, gerçekten çok zor. Şikayette bulundum, devamını da getireceğim. Orada çalışan kişinin ihmali sonucu yavrumuz öldü. Biz onlara çocuğumuzu emanet edip gidiyoruz. Sabah çocuğumu ben bıraktım. Beni öğleden sonra aradılar; 'Çocuğunuz morardı, ölmüş' dediler ve telefonu kapattılar. 1 yaşındaki çocuğumun ağzından pilav taneleri çıktı. Biz de yemek veriyoruz çocuğumuza ama hemen uyutmuyoruz. Yoksa biz de biliriz yedir ve yatır yapmasını" dedi.

AMCASININ KUCAĞINDA MEZARLIĞA GÖTÜRÜLDÜ

Minik tabuta konulan Melisa'nın cenazesi, Çimen Camii'ne götürüldü. burada öğlen namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından, amcası Şener Memiş'in kucağında mezarlığa götürüldü.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Minik Melisa'nın cansız bedeni, Hastane Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Cenaze töreninden kareler;

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Amcanın  Ağır  Yükü  Mezarlığa  Kadar  Tabutu  Kimseye  Vermedi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER