Anne olan ünlü modelden annelik itirafı: Zorlaştırıyorum!

ANNE OLAN ÜNLÜ MODELDEN ANNELİK İTİRAFI: ZORLAŞTIRIYORUM!

Anneliği hakkında ilk kez konuşan ünlü model Irina Shayk, "Her zaman kontrolcü bir anneyim. Hayatı kendime zorlaştırıyorum." dedi.

Tarih : 05 Kasım 2018, 00:10
Puan Ver : Anne Olan Ünlü Modelden Annelik İtirafı: Zorlaştırıyorum!(6/10)2

Ünlü model Irina Shayk, anneliği hakkında ilk kez konuştu. 32 yaşındaki Shayk, People dergisine röportaj verdi. Shayk, Amerikalı oyuncu Bradley Cooper'la birlikteliğinden olan 1,5 yaşındaki kızı Lea ile hayatından söz etti.

"BU KONUDA İYİ DEĞİLİM"

Anne olduğundan beri her gün suçluluk duygusu hissettiğini söyleyen Shayk, "Her zaman kontrolcü bir anneyim. Hayatı kendime zorlaştırıyorum. Herkes için öyle" dedi. "Zaman çok hızlı geçiyor. Sadece anı yaşamaya çalışmak zorundasınız" diyen Rus model, "Bu konuda iyi değilim ama çabalıyorum. Fazla zorlamayıp sadece olmasına izin vermelisiniz" ifadesini kullandı.

PODYUMA ÇIKTIĞINDA HAMİLEYDİ

2015 yılından bu yana birlikte olan Irina Shayk ve Bradley Cooper'ın kızları Mart 2017'de dünyaya gelmişti. Irina Shayk, 2016 yılında Vİctoria's Secret için podyuma çıktığında hamileydi. Tam adı Irina Valeryevna Shaykhlislamova olan 1986 doğumlu Rus model, 2007 yılında ünlü iç giyim markası Intimissimi'nin yüzü olduğunda tüm dünyada tanınan bir model haline gelmişti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Anne  Olan  Ünlü  Modelden  Annelik  İtirafı  Zorlaştırıyorum    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER