Ayılar Kendisini Görüntüleyen Gazeteciye Saldırdı

AYILAR KENDİSİNİ GÖRÜNTÜLEYEN GAZETECİYE SALDIRDI

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde çöplükte yiyecek arayan boz ayılar, kendisini görüntüleyen gazeteciye saldırdı. Gazeteci aracına girerek canını zor kurtardı.

Tarih : 23 Temmuz 2018, 11:40
Puan Ver : Ayılar Kendisini Görüntüleyen Gazeteciye Saldırdı(7/10)3

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde çöplükte yiyecek arayan boz ayılar, bu kez kendisini görüntüleyen gazeteciye saldırdı. Gazeteci aracına girerek canını son anda kurtardı.

AYI GAZETECİYE SALDIRDI

Sarıkamış'ta boz ayılar karınlarını doyurmak için yavrularıyla birlikte ilçe çöplüğüne geliyor. Yavrularıyla birlikte gece yarısı çöplüğe gelen boz ayılar, burada karınlarını doyuyor. Çöplükte ayıları görüntülemek için bekleyen İhlas Haber Ajansı ekibi, yavrularıyla birlikte yiyecek için çöplüğe gelen boz ayının saldırısına uğradı. İHA Sarıkamış Muhabiri Alper Yıldırım, yavru ayıları görüntülemek için aracından indi. Araç kapısını tedbir için açık bırakan Yıldırım, birden boz ayının saldırısına uğradı.

O ANLAR KAMERAYA YANSIDI

Ayının koşarak üzerine geldiğini fark eden Yıldırım, son anda kendisini araca attı. Aracın kapısını kapatan Yıldırım, ölümle burun buruna geldi. O anlar ise kameralara yansıdı. İHA ekibi daha sonra ayıları görüntülemeye devam etti. Yavrularıyla birlikte ilçe çöplüğüne gelen boz ayılar, burada çöplerin içerisinde buldukları yiyeceklerle karınlarını doyurdu. Ayılar daha sonra çöplükten ayrılarak Sarıkamış ormanlarının derinliklerde gözlerden kayboldu.

VATANDAŞLAR AYILARA YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

Her akşam gece yarısından itibaren çöplüğe gelen ayılar vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi görüyor. Kars dışından gelen vatandaşlar, ayıları görmek için saatlerce bekliyor. Ayıları rahatsız etmeden uzaktan izleyen vatandaşlar, daha sonra bölgeden ayrılıyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Ayılar  Kendisini  Görüntüleyen  Gazeteciye  Saldırdı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER