Berkay'ın Eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan'a Taciz Davası Açıyor

BERKAY'IN EŞİ ÖZLEM ADA ŞAHİN, ARDA TURAN'A TACİZ DAVASI AÇIYOR

Şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, ''Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım'' sözleri nedeniyle Arda Turan hakkında taciz suçlamasıyla dava açmaya karar verdi.

Tarih : 11 Ekim 2018, 12:30
Puan Ver : Berkay'ın Eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan'a Taciz Davası Açıyor(5/10)1

İstanbul Emirgan'daki gece kulübü 'Gizli Kalsın'da popçu Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin eğleniyordu. Yan masada ise Başakşehirli Arda Turan (31), Trabzonsporlu Burak Yılmaz ve bir grup oturuyordu. Berkay bir ara dışarıdayken Arda Turan, Özlem Ada Şahin'in yanına gidip "Ne kadar güzelsin, bekar olsam seni kaçırmazdım" dedi.

BERKAY'IN BURNUNU KIRDI

Özlem Ada Şahin, Arda Turan'a "Ne diyorsun sen, kendine gel" dedi. Eşi, Berkay geldiğinde de her şeyi anlattı.Berkay, Arda'ya gidip "Eşimi eve bırakıp döneceğim. Bir yere ayrılma, erkek erkeğe konuşalım" dedi. Arda, "Hayırdır ne konuşacağız" dedi, sonra da Berkay'a kafa attı. Burnu kırılan Berkay hastaneye kaldırıldı.

ARDA TURAN İLE ÖZLEM ADA ŞAHİN, MAHKEMELİK OLUYOR

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre bütün bu gelişmelerin ardından Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan ile mahkemelik olmaya karar verdi. Özlem Ada Şahin, kendisine "Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım" sözleriyle taciz ettiği iddiasıyla taciz davası açmaya karar verdi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Berkay  In  Eşi  Özlem  Ada  Şahin  Arda  Turan  A  Taciz  Davası  
Açıyor    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER