Çin'de tarih yazan Pereira: Ne büyücüyüm, ne de peygamber

ÇİN'DE TARİH YAZAN PEREİRA: NE BÜYÜCÜYÜM, NE DE PEYGAMBER

Çin'de Shangai SIPG'i tarihinde ilk kez şampiyon yapan Fenerbahçe'nin eski Teknik Direktörü Vitor Pereira, tarihi şampiyonluğun ardından konuştu. Pereira, "Ne büyücüyüm, ne de peygamber." dedi.

Tarih : 08 Kasım 2018, 19:30
Puan Ver : Çin'de Tarih Yazan Pereira: Ne Büyücüyüm, Ne De Peygamber(10/10)6

Çin Liginde Shangai SIPG takımı ile şampiyonluk sevinci yaşayan Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Vitor Pereira, şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk kutlamalarında konuşan Portekizli teknik adam, "Öncelikle Çin halkına teşekkür etmek istiyorum. Burada beni çok sıcak karşıladılar. Ardından kulübe teşekkür ediyorum. Bana sürekli güvendiler. Üçüncü olarak futbolcularıma ve teknik ekibime teşekkür ediyorum. Harika bir performans ortaya koydular ve mükemmel bir sezon geçirdiler. Son olarak ailem ve arkadaşlarıma bana olan desteklerinden dolayı teşekkür ederim." sözlerini kullandı.

"BUGÜN ŞAMPİYONUZ, GELECEKTE NE OLUR BİLEMEM"

Gelecek yıl için ne olacağını bilmediğini kaydeden Pereira, "Ben ne büyücüyüm, ne de peygamber. Gelecekte ne olur bilemem. Bugün şampiyonuz ve Evergrande'nin hanedanlığını yıktık. Bunun için mutluyum. Birçok oyuncunun ilk şampiyonluğu oldu. Çin futbol tarihine adımızı yazdırdık." şeklinde konuştu.

Kaynak: Sporx

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Çin  De  Tarih  Yazan  Pereira  Ne  Büyücüyüm  Ne  De  Peygamber    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER