Davut Güloğlu'ndan Nihat Doğan Yorumu: Birçok İnsanla Sorun Yaşadı, Dikkatli Düşünmesi Gerekir

DAVUT GÜLOĞLU'NDAN NİHAT DOĞAN YORUMU: BİRÇOK İNSANLA SORUN YAŞADI, DİKKATLİ DÜŞÜNMESİ GEREKİR

Davut Güloğlu, Nihat Doğan'ın kız çocuklarını alıkoyma olayı hakkında "Çok insanla sorun yaşadığı için attığı adımları dikkatli düşünmesi gerekir" dedi.

Tarih : 14 Eylül 2018, 12:50
Puan Ver : Davut Güloğlu'ndan Nihat Doğan Yorumu: Birçok İnsanla Sorun Yaşadı, Dikkatli Düşünmesi Gerekir(8/10)4

TEVE'2 yayınlanan 2. Sayfa'ya konuk olan şarkıcı Davut Güloğlu, geçtiğimiz gün iki kız çocuğunu evine alarak alıkoyduğu iddia edilen Nihat hakkında konuştu. Yaşanan olayın doğru olmadığını savunan Güloğlu, Doğan'ın birçok kişiyle sorun yaşadığı için attığı adımları düşünmesi gerektiğini söyledi.

"NİHAT'IN BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞINA İNANMIYORUM"

Canlı yayında konu hakkında konuşan Güloğlu şunları söyledi: "Nihat'ı medyadan tanıyorum. Yüz yüze geldiğimizde fazla konuşmuşluğumuz da yoktur. Ama bu kardeşimizin böyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Bekar biri olduğu için konu oldu evli olsa konu olmazdı. Adalet yerini bulmayınca birini suçlamaya hakkım yok ama savunmuyorum da.

"İŞİN İÇİNDE BAŞKA ŞEYLER ARARSAK NORMAL BİR DURUM DEĞİL"

Nihat'ın böyle bir şey yaptığını öğrenirsem yolundan geçmem. Çünkü bunu ona yakıştıramam öyle bir adam değil. Olayda iyi niyet varsa kapının önünden çektirip gönderirim. İşin içinde başka şeyler ararsak normal değil ama niyet ararsak normal. Her şeyi çok kötü düşünen bir duruma geldik onun ne niyetle aldığını biz bilemeyiz onun içinde olan bir durum. Para teklif ettiyse de çocuk olduğu için vermek istemişti. Kötü niyet aramamak lazım.

"BİRÇOK İNSANLA KAVGALI OLDUĞU İÇİN DİKKATLİ OLMASI LAZIM"

Olayda bir gaflet ve yanlışlık var. Nihat'ın bu konularda daha dikkatli olması lazım. Öyle insanlarla bozuşmuş öyle insanlarla kavgalı ki senin yürürken kaldırımlara bile dikkatli basman lazım" dedi

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Davut  Güloğlu  Ndan  Nihat  Doğan  Yorumu  Birçok  İnsanla  Sorun  Yaşadı  Dikkatli  
Düşünmesi  Gerekir    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER