Erdoğan'dan Yerel Seçimde MHP ile İttifaka Yeşil Işık: Gücümüze Güç Katar

ERDOĞAN'DAN YEREL SEÇİMDE MHP İLE İTTİFAKA YEŞİL IŞIK: GÜCÜMÜZE GÜÇ KATAR

Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Başkan Erdoğan, yerel seçimlerde MHP ile ittifak için "Bu olursa iki partinin de gücünü artıracağına inanıyorum" dedi.

Tarih : 14 Eylül 2018, 13:10
Puan Ver : Erdoğan'dan Yerel Seçimde Mhp İle İttifaka Yeşil Işık: Gücümüze Güç Katar(7/10)3

Başkan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Yaklaşan yerel seçimlere karşılığı olan güçlü isimlerle gireceklerini vurgulayan Erdoğan, MHP ile ittifak için de "Bu olursa iki partinin de gücünü artıracağına inanıyorum" dedi.

İşte Erdoğan yerel seçimlerle ilgili yaptığı değerlendirmenin satırbaşları;

Sırtını partiye dayayanlarla değil, karşılığı olan güçlü isimlerle bu seçimlere gireceğiz. Dürüst olacak, toplumun içinde sevilen takdir edilen isimler olacak. Bu isimlerle ilgili inşallah biz Mart 2019'daki yerel seçimlerine gireceğiz. Aday belirleme çalışmamızı öne çekeceğiz. Her görev bizim için kıymetlidir. Her arkadaşımızın şu an mevcut görevlerini yerine getirmesi şarttır. Seçimlere giden süreçte teşkilatlarımız güçlendirebiliriz. Hedefimiz oyumuzu arttırarak çıkmaktır.

MHP İLE İTTİFAK

Yerel seçimde Cumhur İttifakı durumunu değerlendiririz. Yerel seçimlerde de bu ittifakı gerçekleştirme durumumuz olur mu, bakacağız. Bu olursa iki partinin de gücünü artıracağına inanıyorum.

"DİĞER PARTİLERİN ARAYIŞTA OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

Diğer partilerin de ittifak arayışlarında olduklarını biliyoruz. Biz milletimize hep açık olduk. İş bilmez muhalefet belediyelerinden milleti kurtarmanın bir fırsatı önümüzdeki seçimler. Terör örgütünün güdümündeki parti sırf ideolojik söylemlerle taş üstüne taş koymadan oralarda kaldı. Bu sefer işlerinin zor olduğunu düşünüyorum. Terör örgütü ile birlikte aday olmaya yeltenenler bizden demokratik yaklaşım bekleyemezler."

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Erdoğan  Dan  Yerel  Seçimde  Mhp  İle  İttifaka  Yeşil  Işık  Gücümüze  Güç  
Katar    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER