Erkek beklerken kızı olan cani baba, bebeği poşete koyup uçurumdan attı

ERKEK BEKLERKEN KIZI OLAN CANİ BABA, BEBEĞİ POŞETE KOYUP UÇURUMDAN ATTI

Çin'de erkek çocuk bekleyen cani baba, doğan çocuğunun kız olduğunu öğrenince bebeği naylon poşete koyarak uçurumdan aşağı attı.

Tarih : 02 Kasım 2018, 17:40
Puan Ver : Erkek Beklerken Kızı Olan Cani Baba, Bebeği Poşete Koyup Uçurumdan Attı(6/10)2

Çin'de erkek çocuk sahibi olmak isteyen baba, doğan çocuğunun kız olduğunu öğrenince bebeği naylon poşete koyup kayalık bir yerden ağaçlık alana attı.

SORGUDA İTİRAF ETTİ

Akıllara durgunluk veren olay Çin'de yaşandı. Hastane görevlileri, doğudan sonra bebeğin bırakıldığı yerde olmadığını fark etti. Bunun üzerine doktor ve hemşireler olayı polise bildirdi. Polis, ismi Li olarak açıklanan babanın çocuğunu kaçırmış olduğundan şüphelendi. Polis tarafından sorguya alınan baba kızını kayalık bir yere çıkarak lardan aşağı attığını itiraf etti.

BEBEK SAĞ OLARAK BULUNDU

Polis, cani babanın sorguda yaptığı itirafla ağaçlık bölgede arama yaptı. Yapılan aramada, yeni doğan bebek bir ağacın dallarına asılı halde, sağ olarak buldu. Durumu iyi olduğu belirtilen bebek, annesine teslim edilirken tutuklanan baba ise polise erkek çocuğu sahibi olmak istediğini doğan bebeğin kız olduğunu görünce böyle bir şey yaptığını söyledi.


 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Erkek  Beklerken  Kızı  Olan  Cani  Baba  Bebeği  Poşete  Koyup  Uçurumdan  Attı  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER