Fenerbahçe'de beraberlik bile yasak!

FENERBAHÇE'DE BERABERLİK BİLE YASAK!

Yeni Malatyaspor yenilgisini unutturmak isteyen Fenerbahçeli oyuncular işi sıkı tutuyor. Bugün oynanacak Göztepe maçı öncesi bir toplantı yapan futbolcular, "Alıncak beraberliğin bile yenilgiden bir farkı olmayacak. Tek çaremiz kazanmak" şeklinde galibiye

Tarih : 25 Ağustos 2018, 19:40
Puan Ver : Fenerbahçe'de Beraberlik Bile Yasak!(7/10)3

Göztepe ile deplasmanda önemli bir maç oynayacak olan Fenerbahçe'de; futbolcular yenilgiyi aklından geçirmiyor, beraberliği dahi teleffuz etmiyorlar.

Kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal'ın önderliğinde bir toplantı yapan oyuncular, Yeni Malatyaspor mağlubiyetini camiaya ve taraftara unutturmaları gerektiğinin altını çizerken, Göztepe maçının kesinlikle kazanılması gerektiğini belirtip, "Alınacak beraberliğin bile yenilgiden bir farkı olmayacak.

"TEK ÇAREMİZ KAZANMAK"

Malatya'ya kaybetmeseydik böylesine zorlu bir deplasmandan alınacak 1 puanın bile önemli olurdu. Ancak şu anda böyle bir durum yok. Tek çaremiz kazanmak. Takımdan önemli oyuncular ayrıldı ancak bu bizim Göztepe'yi yenmemize engel değil. Galibiyet için savaşacağız" şeklinde zafer sözü verdiler.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Fenerbahçe  De  Beraberlik  Bile  Yasak    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER