Fuarda Sergilenen 1 Milyon Liralık Dev Traktör Büyük İlgi Görüyor

FUARDA SERGİLENEN 1 MİLYON LİRALIK DEV TRAKTÖR BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

'7. İnegöl Tarım Fuarı'nda sergilenen ve 1 milyon lirayı bulan fiyatıyla dikkat çeken dev traktör, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

Tarih : 04 Eylül 2018, 12:00
Puan Ver : Fuarda Sergilenen 1 Milyon Liralık Dev Traktör Büyük İlgi Görüyor(9/10)5

Bursa'nın İnegöl'de düzenlenen '7. İnegöl Tarım Fuarı'nda sergilenen dev traktör herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Fuara getirilen dev traktörler 1 milyon lirayı bulan fiyatıyla dikkati çekiyor.

SERGİLENEN TRAKTÖRLER BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

İnegöl Belediyesi öncülüğünde İTSO, Ziraat Odası ve MODEF'in desteğiyle bu yıl 7. kez kapılarını açan tarım fuarında sergilenen dev traktörler fuara gelen ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

"SATIŞLARDA DÜŞÜŞ YAŞANIYOR AMA..."

Satış Müdürü Sait İncili yaptığı açıklamada, "Gördüğünüz traktörlerimiz yeni nesil Euro 5 motoruna sahip. Versiyon olarak üst sevyide, SRC sitmeni sahip, yakıtları düşük. Traktöre bindiğiniz zaman direk olarak kullanma şansınız var. Uydu bağlantı sistemimiz de mevcut. Fiyat olarak ortalama 140 - 150 bin EURO civarında. Tamamen ithaldir ve Türkiye'de yeni bir özellik. Dolar ve EURO yükseldi diye insanlar ürünlerini tarlada bırakacak değil. Mutlaka talep olur ama bir düşüş de yaşanıyor. Bu traktörlerimiz büyük çiftçilerimize hitap ediyor. Yeni çıkan bu traktörle bir yandan sürüp bir yandan da ekim yapma imkanı var" diye konuştu.

İşte fuarda büyük ilgi gören dev traktör;

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Fuarda  Sergilenen  1  Milyon  Liralık  Dev  Traktör  Büyük  İlgi  Görüyor    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER