Huawei CEO'su Geleceğin Telefonlarıyla İlgili Konuştu, Bilgisayarların Yerini Alacağını Öne Sürdü

HUAWEİ CEO'SU GELECEĞİN TELEFONLARIYLA İLGİLİ KONUŞTU, BİLGİSAYARLARIN YERİNİ ALACAĞINI ÖNE SÜRDÜ

Katlanabilir telefon çıkarma hazırlığında olan Huawei firmasının CEO'su Richard Yu, katıldığı programda bu telefonların gelecekte bilgisayarların yerini alacağı potansiyeline değindi.

Tarih : 14 Eylül 2018, 20:20
Puan Ver : Huawei Ceo'su Geleceğin Telefonlarıyla İlgili Konuştu, Bilgisayarların Yerini Alacağını Öne Sürdü(6/10)2

Huawei CEO'su Richard Yu, Almanya'da katıldığı bir televizyon programında katlanabilir telefonların bilgisayarların yerini alacağını ön gördüğünü belirtti. Rahat bir şekilde taşınabilecek ve büyük ekranıyla çalışma kolaylığı sağlayacak cihazların, bilgisayarların yerini tutacağını belirtti.

SEBEBİ EKRAN BOYUTU

Programa katılan Yu, telefonların şimdiye kadar bilgisayarların yerini alamamasının sebebini ekran boyutuyla bağdaştırdı. Telefon ekranlarının bu değişim için yeteri kadar büyük olmadığını fakat katlanabilir telefonlarla birlikte bu durumun değişeceğini ileri sürdü.

BİR KAÇ YIL SONRA PİYASAYA SÜRÜLECEK

Huawei ve Samasung gibi katlanabilir formattaki telefonların üretimine başlayan şirketlerin, bir kaç yıl içerisinde bu cihazları piyasaya süreceği iddia ediliyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Huawei  Ceo  Su  Geleceğin  Telefonlarıyla  İlgili  Konuştu  Bilgisayarların  Yerini  Alacağını  Öne  
Sürdü    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER