İstanbul'da Akılalmaz Olay! Bindiği Atla Denize Düştü

İSTANBUL'DA AKILALMAZ OLAY! BİNDİĞİ ATLA DENİZE DÜŞTÜ

İstanbul Sarıyer'de bir kişi adı "Gamzeli" olan atla birlikte denize düştü. Binici denizden kendi imkanlarıyla kurtulurken, itfaiye ekipleri atı uzun uğraşlar sonucu denizden çıkardı.

Tarih : 25 Ağustos 2018, 15:10
Puan Ver : İstanbul'da Akılalmaz Olay! Bindiği Atla Denize Düştü(10/10)6

İstanbul Sarıyer'de bir kişi atla birlikte denize düştü. Şahıs denizden kendi imkanlarıyla kurtulurken, at kurtarma çalışması sırasında bir kez daha halattan düştü. Yüzerek tekrar kıyıya gelen at yaklaşık bir saatlik çalışmanın ardından kurtarıldı.

BİNİCİSİNİN ÜZERİNDE OLDUĞU AT DENİZE DÜŞTÜ

Sarıyer Haydar Aliyev parkında binicisinin üzerinde olduğu at bilinmeyen bir nedenden denize düştü. Şahıs denizden kendi imkanlarıyla kurtulurken, at sığ olan denizde mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek kurtarma çalışması başlattı. Çalışmaları kıyı emniyeti botu da eşlik etti.

HALATA BAĞLANAN AT KURTARILMAYA ÇALIŞIRKEN YİNE DENİZE DÜŞTÜ

At halata bağlandı.Ardından itfaiye halat ile atı kaldırdığı sırada at halattan kurtularak denize düştü. Bir süre suda kaybolan at ardından kendi imkanlarıyla sığ yere yeniden yüzdü.İtfaiye ekipleri başarısız ilk denemenin ardından at yeniden halata bağlandı.

İKİNCİ DENEMEDE KURTARILDI

At ikinci denemede kurtarılarak özgürlüğüne kavuştu. Karaya ayak basan at güçlükle sakinleştirildi. Atın sahibi ise; "Yeğenimin elindeydi ürkmüş düşmüş. Adı Gamzeli." dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: İstanbul  Da  Akılalmaz  Olay  Bindiği  Atla  Denize  Düştü    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER