Kaç erkekle yattın? sorusu cinayeti getirdi!

KAÇ ERKEKLE YATTIN? SORUSU CİNAYETİ GETİRDİ!

27 yaşındaki İrlanda'lı kadın, kendisine, "Kaç erkekle yattın?" diye hakaret eden 29 yaşındaki kocasını bıçaklayarak öldürdü.

Tarih : 05 Kasım 2018, 19:00
Puan Ver : Kaç Erkekle Yattın? Sorusu Cinayeti Getirdi!(9/10)5

İrlanda'da, 27 yaşındaki kadın Cathrina Cahill, kendisine "Kaç erkekler yattın?" diyen Avustralya'lı kocası 29 yaşındaki David Walsh'i bıçaklayarak öldürdü.

ÖLDÜRMEDEN ÖNCE ARKADAŞINI ARADI

İddiaya göre genç kadın, kocasına eski erkek arkadaşının çok çekici olduğunu söylemesi üzerine çift arasında tartışma çıktı. Kocası, kendisine "F... kaç erkekler yattın" diye hakaret edince, kadın, önce bir arkadaşını arayıp "Kocasının iyi bir ders almaya ihtiyacı olduğunu." söyleyip onu öldüreceğini söyledi.

POLİSE İTİRAF ETTİ

Arkadaşının telefondaki tüm çabasına rağmen ikna olmayan kadın, mutfaktan aldığı bıçak ile kocasını boynundan bıçaklayarak öldürdü. Genç kadın, cinayetten sonra eve gelen polise 'Onu ben bıçakladım." demesine rağmen ertesi gün polis merkezinde verdiği ifadede, kocasının kendisine hakaret ettiğini, bilincini kaybettiğini ve olay ile ilgili hiçbir şey hatırlamadığını söyledi. Genç kadın, polise verdiği ifadenin ardından tutuklandı. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Kaç  Erkekle  Yattın  Sorusu  Cinayeti  Getirdi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER