Kemal Kılıçdaroğlu'dan, şarkıcı Sıla'ya büyük destek!

KEMAL KILIÇDAROĞLU'DAN, ŞARKICI SILA'YA BÜYÜK DESTEK!

Ahmet Kural-Sıla arasından yaşandığı iddia edilen darp olayının arasında Kemal Kılıçdaroğlu şarkıcı Sıla'yı aradı. Kılıçdaroğlu, "Sıla'ya geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Her zaman gönlümün de desteğimin de yanında olduğunu ifade ettim." dedi.

Tarih : 02 Kasım 2018, 01:40
Puan Ver : Kemal Kılıçdaroğlu'dan, Şarkıcı Sıla'ya Büyük Destek!(8/10)4

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla arasında yaşandığı iddia edilen darp olayının ardından Kemal Kılıçdaroğlu Sıla'yı arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.

"KADINA ŞİDDETİ HEP BİRLİKTE KINIYORUZ"

Bir tartışma programına katılarak açıklamalarda bulunana Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Kural ile Sıla arasından yaşandığı iddia edilen darp olayının ardından şarkıcıyı arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği söyledi. Kılıçdaroğlu, "Sıla'yı aradım, üzüntülerimi dile getirdim. Özellikle kadın olan bir sanatçıya şiddette, daha doğrusu insana bir şiddeti asla kabul etmiyoruz. Doğru da değil. Toplumun beğendiği kabul ettiği önemli bir kişi. Sıla'ya geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Her zaman gönlümün de desteğimin de yanında olduğunu ifade ettim. Çok teşekkür etti. Üzülmemesini de söyledim. Toplum sizin yanınızda, toplum sizi destekliyor. Kadına şiddeti hep birlikte kınıyoruz diye. Düşüncelerimi paylaştım." dedi.

SILA NE DEMİŞTİ?

Sevgilisi Ahmet Kural'dan dayak yediği iddiası ile şikayetçi olan şarkıcı Sıla Gencoğlu, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yaptı. Başına gelen olayda yasaların kendine verdiği hakkı kullanmak istediğini belirten Sıla, "Hiç bir ceza, yaptırım benim yaşadığım kabusu hayatımdan silmeyecek, bunu çok iyi biliyorum. Ama bu hayatta şarkılarla, kelimelerle bir iletişim kurabildiysek ve kendimi biraz anlatabildiysem, gücümü kendim kadar sizlerden aldığımı da biliyorsunuzdur. Bana uygulanan korkunç şiddet karşısında dilsiz kalmamayı seçiyorum. Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok" ifadesini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburada



Etiketler: Kemal  Kılıçdaroğlu  Dan  Şarkıcı  Sıla  Ya  Büyük  Destek    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER