Mcdonald's 8 Aylık Hamile Kadına Kahve Yerine Temizleme Solüsyonu Verdi

MCDONALD'S 8 AYLIK HAMİLE KADINA KAHVE YERİNE TEMİZLEME SOLÜSYONU VERDİ

ABD'li fast food zinciri McDonald's, Kanada'daki şubesinde kahve sipariş eden 8 aylık hamile bir kadına temizleme solüsyonu verildiğinin ortaya çıkması sonrası özür diledi.

Tarih : 03 Ağustos 2018, 01:20
Puan Ver : Mcdonald's 8 Aylık Hamile Kadına Kahve Yerine Temizleme Solüsyonu Verdi(6/10)2

Kanada'nın Alberta eyaletinde yaşanan olayda, bebek bekleyen Sarah Douglas McDonald's'ın araca servis bölümünden latte kahve siparişi vermişti. Ancak Douglas kahveden bir yudum aldığında şaşkınlığa uğradı.

HEMEN TÜKÜRDÜ

Bardağın içindeki kahverengi sıvı, ne kahve ne de süttü. Sarah Douglas hemen aracını kenara çekti ve ağzındaki sıvıyı tükürdü. McDonalds'a geri dönen Douglas çalışanlardan yöneticilerini çağırmalarını istedi.

"KABUL EDİLEMEZ"

Lethbridge News yerel gazetesine konuşan kadın, yöneticinin "Yeni bir kahve ister misiniz?" diye sorduğunu, onlara 'Tabii ki hayır, bu kabul edilemez' dediğini söyledi.

McDonald's'ın acente yetkilisi Dan Brown ise, yazılı bir açıklamayla yaşananlardan dolayı özür diledi.

SAĞLIĞI İYİ

Brown, kahve makinesinin her sabah olduğu gibi temizleme solüsyonuyla temizlendiğini ancak Douglas'ın lattesi hazırlanırken makinedeki süt borusunun temizlik solüsyonundan geri sökülmediğini açıkladı.

"Temizlik prosedürlerinin yeniden gözden geçirilmesi için hızla harekete geçtik" diyen Brown, makinelerde temizlik sonrası hazne borularının doğru yerleştirilmesi için bilgilendirici ek işaretler yerleştireceklerini söyledi.

Sarah Douglas ise, yerel basına kontrol için doktora gittiğini ancak sağlığının yerinde olduğunu aktardı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Mcdonald  S  8  Aylık  Hamile  Kadına  Kahve  Yerine  Temizleme  Solüsyonu  Verdi  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER