Milli Futbolcu Serdar Gürler, Giydiği Formaya Eleştiriler Gelince Sosyal Medya Hesabından İsyan Etti

MİLLİ FUTBOLCU SERDAR GÜRLER, GİYDİĞİ FORMAYA ELEŞTİRİLER GELİNCE SOSYAL MEDYA HESABINDAN İSYAN ETTİ

Milli futbolcu Serdar Gürler, yeni takımı Huesca'nın formasında yer alan haç sembolü üzerinden kendisine yönelik yapılan eleştirilere sosyal medyadan ateş püskürdü.

Tarih : 10 Ağustos 2018, 00:20
Puan Ver : Milli Futbolcu Serdar Gürler, Giydiği Formaya Eleştiriler Gelince Sosyal Medya Hesabından İsyan Etti(8/10)4

Osmanlıspor'dan, İspanya Birinci Futbol Ligi ekiplerinden Huesca'ya transfer olan milli futbolcu Serdar Gürler, takımının formasında yer alan haç sembolü üzerinden kendisine yönelik sosyal medyada yapılan eleştirilere tepki gösterdi.

Serdar Gürler, sosyal medya platformu Instagram'daki hesabından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Benim her dine, her insana saygım sonsuzdur. Müslümanlık, insanın giydiği forma değildir. Müslümanlık insanın kalbindedir. Ben bu formayı giydim diye Müslümanlıktan çıkmış mı sayılırım ?

"ELHAMDÜLLİLAH MÜSLÜMANIM"

Çoğunuza göre öyleymiş ama unutmayın Elhamdülillah Müslümanım. Burada da Müslümanlığımı yaşamaya devam edeceğim ve buradaki insanlar buna saygı duyuyor. İspanyollara teşekkür ederim anlayışları için. İnşallah siz de bu yorumlarınızı değiştirirsiniz. Benim burada sizin desteğinize ihtiyacım var eleştirinize değil. Son olarak Huesca'ya geldiğim için inanılmaz mutluyum ve beni olduğum gibi kabul eden taraftarlara sonsuz teşekkürler."

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Milli  Futbolcu  Serdar  Gürler  Giydiği  Formaya  Eleştiriler  Gelince  Sosyal  Medya  Hesabından  
İsyan  Etti    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER