PKK'lı Teröristleri Karadeniz'in Havası Çarptı! Tek Tek Teslim Oluyorlar

PKK'LI TERÖRİSTLERİ KARADENİZ'İN HAVASI ÇARPTI! TEK TEK TESLİM OLUYORLAR

Karadeniz'in doğa şartlarına uyum sağlayamayan, özellikle kışın barınamayan ve hareket kabiliyeti daralan teröristler, geri dönmek için telsizle Kandil'den izin istedi. Örgütün izin vermediği teröristler de güvenlik güçlerine teslim oldu.

Tarih : 06 Aralık 2018, 13:40
Puan Ver : Pkk'lı Teröristleri Karadeniz'in Havası Çarptı! Tek Tek Teslim Oluyorlar(6/10)2

Karadeniz kırsalında, son yıllarda güvenlik güçlerince düzenlenen operasyonlarda büyük darbe alan PKK'lı teröristler, bir darbe de bölgedeki soğuk ve rutubetli hava koşullarından yedi. İstihbarat raporları ve teröristlerin telsiz kestirmesinden de elde edilen verilere göre; Karadeniz'in doğa şartlarına uyum sağlayamayan, özellikle kışın barınamayan ve hareket kabiliyeti daralan teröristlerin ormanlardaki sığınaklarda sürekli rahatsızlanıp, hasta olduğu ve geri dönmek için telsizle Kandil'den izin istediği, örgüt tarafından izin verilmeyince de bölgede güvenlik güçlerine teslim olduğu ortaya çıktı.

Karadeniz Bölgesi'ne, 1998 yılından sonra, sansasyonel eylem yapması için terör örgütü PKK tarafından sözde 'Karadeniz Açılım Grubu' adıyla 12 kişilik terörist grubu gönderildi....

Etiketler: Pkk    Teröristleri  Karadeniz  İn  Havası  Çarptı  Tek  Tek  Teslim  Oluyorlar  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER