Sağanak Yağış Sonrası Beşiktaş'ı Su Bastı, Vatandaşlar Yolu Geçmek İçin Duvara Tırmandı

SAĞANAK YAĞIŞ SONRASI BEŞİKTAŞ'I SU BASTI, VATANDAŞLAR YOLU GEÇMEK İÇİN DUVARA TIRMANDI

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde hastanenin bulunduğu sokağı su bastı. Vatandaşlar, hastanenin girişi kapanınca yol kenarındaki duvara tırmanmak zorunda kaldı.

Tarih : 14 Eylül 2018, 20:50
Puan Ver : Sağanak Yağış Sonrası Beşiktaş'ı Su Bastı, Vatandaşlar Yolu Geçmek İçin Duvara Tırmandı(9/10)5

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde hastanenin bulunduğu bir sokağı su bastı. Hastaneden çıkan bazı vatandaşlar giriş yolu kapanınca yol kenarındaki duvarların üzerine çıkarak yolu geçtiler.

GİRİŞ YOLU KAPANINCA VATANDAŞLAR DUVARA TIRMANDI

Balmumcu'da Yeditepe Üniversitesi Göz Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin de bulunduğu Gazi Umur Paşa sokağı su bastı. Hastanenin girişi kapanırken bazı vatandaşlar yol kenarındaki duvarlara çıkıp demirlere tutunarak yolu geçtiler. Su baskını nedeniyle bazı araçlar da mahsur kaldı.

"GELEN EKİPLERİ BİR ŞEY YAPMADAN DÖNÜYOR"

Bir mahalle sakini "Buradaki sorunyağmur suyu ve pis su giderinin birbirine bağlı olup bu giderin küçük olması. Burası yıllardır bu şekilde. Gelen ekipler hiçbir şey yapmadan geri dönüyor" diye konuştu. İhbar üzerine gelen itfaiye ekiplerinin su birikintisine bir müdahalede bulunamayıp olay yerinden ayrıldığı öğrenildi. Su içinde arıza yapıp kalan bir otomobil de çekiciye alınarak götürüldü.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Sağanak  Yağış  Sonrası  Beşiktaş  I  Su  Bastı  Vatandaşlar  Yolu  Geçmek  İçin  
Duvara  Tırmandı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER