Soyunarak poz veren ünlü oyuncu isyan etti: Neden hepsi Türk?

SOYUNARAK POZ VEREN ÜNLÜ OYUNCU İSYAN ETTİ: NEDEN HEPSİ TÜRK?

Cesur sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren, bir süre önce İngiltere'ye giderek burada müzik eğitimi almaya başlayan Serel Yereli, hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi. Yereli, "Neden bir yere varamayacağımı söyleyenlerin hepsi Türk acaba?

Tarih : 06 Kasım 2018, 02:30
Puan Ver : Soyunarak Poz Veren Ünlü Oyuncu İsyan Etti: Neden Hepsi Türk?(5/10)1

Oyunculukla başlayan kariyerinde müziğe yönelten Serel Yereli, eğitim almak üzere geçtiğimiz aylarda İngiltere'ye gitmişti. Burada katıldığı etkinliklere dair paylaşımlarda bulunan Yereli, sosyal medya hesabından bir takipçisinin kariyer seçimi hakkında yaptığı paylaşıma tepki gösterdi.

"HEPSİ NEDEN TÜRK ACABA"

İngiltere'de başarı elde edemeyeceği yönündeki mesajların Türk takipçilerinden geldiğini belirten Yereli, bu tarz insanların kendisinden uzak durmasını istedi. 22 yaşındaki oyuncu, "Neden bir yere varamayacağımı söyleyenlerin hepsi Türk acaba? Bu birbirimizi aşağı çekme çabası neden? Çok iyi gidiyorum güzel kardeşim. Allah aşkına negatif enerjini ve aşağılık komplekslerini benden uzak tutsun sen ve sen gibiler. Bıktım" ifadelerini kullandı.

"OYUNCULUĞU BIRAKTIM" DEMİŞTİ

Dizinin zengin ama mutsuz kızını başarıyla canlandıran Serel Yereli, bu dizi ekrana veda ettikten sonra bavulunu toplayıp yurtdışına gitmişti. Öyle ki oyunculuğu bıraktığını da bir gün tesadüfen kendisini görüntüleyen paparazziler aracılığıyla duyurmuştu. Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla birlikte görüntülenen Serel Yereli "Artık beni çekmenize gerek yok. Oyunculuğu bıraktım" demişti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Soyunarak  Poz  Veren  Ünlü  Oyuncu  İsyan  Etti  Neden  Hepsi  Türk    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER