Ünlü mafya babasına düzenlenen suikastın görüntüleri ortaya çıktı

ÜNLÜ MAFYA BABASINA DÜZENLENEN SUİKASTIN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Yunanistan'ın en ünlü mafya babalarından Yannis Makris, Atina'da evinin önünde suikaste uğradı.Olay yerinde hayatını kaybeden Makris'e düzenlenen suikastın kamera kayıtları ortaya çıktı.

Tarih : 07 Kasım 2018, 10:30
Puan Ver : Ünlü Mafya Babasına Düzenlenen Suikastın Görüntüleri Ortaya Çıktı(10/10)6

Yunanistan'ın en ünlü mafya babalarından Yannis Makris, Atina'da evinin önünde suikaste uğradı.Olay yerinde hayatını kaybeden Makris toprağa verilirken, kamera kayıtları ortaya çıktı.

Yunanistan'ın başkenti Atina'nın Voula bölgesinde yaşayan 46 yaşındaki mafya babası Yannis Makris suikast sonucu hayatını kaybetti… Hafta sonu yaşanan suikast sonrasında soruşturma başlatılırken Yunan basını bugün Makris'in evinin önündeki kamera kayıtlarına ulaştı.

TABANCAYLA 6 EL ATEŞ EDİLDİ

Kamuoyu tarafından iş insanı olarak da bilinen Makris'in otomobiline bindikten sonra saldırıya uğradığı görüldü. Tabancasıyla 6 el ateş açan saldırganın yüzünü şapkayla gizlediği açıkça görülürken, ateş sonrasında Makris'in araçtan çıkmaya çalıştığı ve daha sonra düştüğü ifade edildi.

Kesilen video görüntüsünde saldırganın araçtan çıkıp kaçmaya çalışan mafya babasını vurduğu anlar görülmüyor. Katilin yanına gelip, yakın mesafeden ateş açtığı ifade edilirken, Yunanistan'ın çok okunan gazetelerinden Kathimerini, videoyu "Saldırganın kimliğini belirlemek için" okuyucularına yayınladı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Ünlü  Mafya  Babasına  Düzenlenen  Suikastın  Görüntüleri  Ortaya  Çıktı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER