Ünlü oyuncudan, çok konuşulacak itiraf: Çok etkilendim!

ÜNLÜ OYUNCUDAN, ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF: ÇOK ETKİLENDİM!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek, rol gereği Engin Akyürek'le seviştiği sahnelerle çok konuşulmuştu. Oyuncu, o sahnelerle ilgili itirafta bulunarak, "Çok etkilenip tedirgin oldum. Beni en zorlayan sahneydi."

Tarih : 06 Kasım 2018, 00:10
Puan Ver : Ünlü Oyuncudan, Çok Konuşulacak İtiraf: Çok Etkilendim!(10/10)6

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine can veren Hilal Altınbilek, rol gereği Engin Akyürek'le seviştiği sahnelerle çok konuşulmuştu.Oyuncu, o sahnelerle ilgili itirafta bulunarak, "Sanırım Demir'le sevişme sahnesi beni en zorlayan sahneydi." dedi.

"ÇOK ETKİLENİP TEDİRGİN OLDUM"

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altunbilek sevişme sahneleriyle ilgili samimi bir itirafta bulundu. Hilal Altınbilek dizide olay olan ve kendisini en çok zorlayan sahneye dair şunları söyledi: "Sanırım Demir'le sevişme sahnesi beni en zorlayan sahneydi. Birini seviyorsun ama başkasıyla birlikte oluyorsun. Çok etkilenip tedirgin oldum. Yönetmenimiz ve yapım şirketiyle konuştum, beni o sahne hakkında çok rahatlattılar" Güzel oyuncu hakkındaki estetik iddiaları için de şunları söyledi: "Sadece dişlerimi yaptırdım. Dişlerimin eskiden geride olması, şimdi hafif öne doğru gelmesi bütün çene ve ağız yapımı değiştirdi."

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Ünlü  Oyuncudan  Çok  Konuşulacak  İtiraf  Çok  Etkilendim    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER